تازه ترین به روزرسانی موتور جستجوگر گوگل

در تازه ترین به روزرسانی موتور جستجوگر گوگل این توانایی به دوست داران هنر داده شده تا بتوانند دقیق تر درباره آثار و شاهکارهای هنری جستجو انجام دهند.

گروه جستجو با همکاری تیم فرهنگی هنری گوگل سعی دارند تا جستجوهای مرتبط با موضوعات هنری را بهبود ببخشند و یک ساختار Street View برای موزه های هنری ارائه دهد. بر اساس این همکاری بین گروه های گوگل سعی شده که سیستم شناخت و درک موضوعات هنری بهبود پیدا کند تا نتایجی هر چه بیشتر مرتبط ارائه شود.

خانم مرضیه نیکولای مدیر بخش تکنیکال گروه فرهنگی هنری گوگل درباره این موضوع در صفحه مجازی خود نوشت :

بطور مثال زمانی که نام یک هنرمند مانند Gustav Klimt را جستجو کنید یک پنل دانشی برهم کنشی حاوی داده های مهم در اختیار کاربر قرار می گیرد تا بتواند جستجوی دقیق تری درباره آن انجام دهد. مانند دسترسی به کلکسیونی از آثار هنری هنرمند و حتی ارائه اطلاعاتی درباره موزه هایی که آثار این هنرمند را دارا هستند از جمله این قابلیت ها است.

تمام این تلاش ها برای این است که اطلاعات و داده های کامل تر و مرتبط تر با موضوعات هنری و هنرمندان و هم چنین چگونگی خلق آثار و محل نگه داری آن ها به آن ها ارائه شود.

این به روزرسانی شامل ساختار Street View هم می باشد که مانند یک تور بازدید از موزه های هنری عمل می کند و به کاربر این حس را القا می کند که در موزه حضور دارد. کاربر می تواند با استفاده از گوگل مپ در اتاق ها و راهروهای موزه قدم بزند و از تابلو اطلاعاتی که در کنار هر اثر هنری دارد استفاده کند. این قابلیت هم در نسخه موبایلی و هم در نسخه دسکتاپ با استفاده از گوگل کروم در اختیار کاربران است.

تا کنون گوگل با استفاده از نرم افزار تشخیصی بیش از ۱۵۰۰۰ اثر هنری را از موزه های سراسر دنیا اسکن کرده تا کاربران با استفاده از این قابلیت به آن ها دسترسی پیدا کنند.

تازه ترین به روزرسانی موتور جستجوگر گوگل
۴ (۸۰%) ۱ رای

(448 نوشته)

C# Programmer , Web Design And Developer , MVC , ASP.NET

یک فکر در “تازه ترین به روزرسانی موتور جستجوگر گوگل

فکر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *

حاصل جمع اعداد را وارد کنید : *