گوگل هوم با بیش از ۵ میلیون دستور غذایی

دستیار و دستگاه هوشمند گوگل هوم از امروز بیش از ۵ میلیون دستور غذایی را به کاربران ارائه می دهد.

کمپانی گوگل در گزارش جدید خود اعلام کرد که دستگاه گوگل هوم با کمک نیویورک تایمز ، فود نتورک ، بن اپتی و … بیش از ۵ میلیون دستور غذایی مختلف و گوناگون را از سراسر جهان در اختیار کاربران قرار می دهد.

چگونه عمل می کند ؟

 

۱_ ابتدا یک دستور غذایی را انتخاب می کنید. برای انجام این کار به دستیار گوگل که در گوشی هوشمند اندروید یا IOS دارید بروید و یا اینکه در گوگل جستجو کرده و وارد آن شوید. سپس یک دستور غذایی را انتخاب کنید و پس از آن گزینه ارسال به گوگل هوم ” Send to Google Home ” انتخاب کنید. این دستور غذایی در گوگل هوم ذخیره می شود.

۲_ زمانی که آماده پخت دسنور غذا شدید کافیست که به دستگاه گوگل هوم بگویید ” بله گوگل ، پختن را آغاز کن ” .  ( باید به زبان انگلیسی جمله ” Ok Google, start cooking ” را بیان کنید. )

۳_ دستگاه گوگل هوم شما را در فرایند پخت و پز غذا وارد می کند. شما در هر مرحله از فرایند آماده سازی می توانید بگویید که ” بله گوگل ، تکرار کن ” (Ok Google, repeat) و یا اینکه بگویید ” بله گوگل ” مرحله دوم چگونه است ؟ ” (Ok Google, what’s step two) .

قابلیتی وجود دارد که شما می توانید اعلام کنید ” بله گوگل ، بیا ماکارونی درست کنیم ”  (Ok Google, let’s make macaroons) و یا اینکه بگویید ماکارونی با چیزهای دیگر ، با این کار گوگل یک دستور غذایی بدون انجام مرحله یک را در اختیار شما قرار می دهد.

گوگل هوم با بیش از ۵ میلیون دستور غذایی
۵ (۱۰۰%) ۲ رایs

(434 نوشته)

C# Programmer , Web Design And Developer , MVC , ASP.NET

یک فکر در “گوگل هوم با بیش از ۵ میلیون دستور غذایی

  1. محمدرضا

    گوگل هوم تو این سالها پیشرفت چشمگیری داشته، فوق العاده عمل کرده، حتی نسبت به سیری اپل و الکسا آموزن هم موفق عمل کرده، مطلب خیلی جالبی بود مرسی از مطالبتون

    پاسخ

فکر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *

حاصل جمع اعداد را وارد کنید : *