پروژه Google Owl

 پروژه ” Google Owl ” جغد  کمپانی گوگل : یک حمله گازانبری به اطلاعات نادرست و محتوای گیج کننده .

گوگل امیدوار است که محتواهای موجود در موتور جستجو را با کمک از فیدبک های جستجوهای پیشنهادی و پاسخ های اسنیپت ساختاری بهبود ببخشد.

گوگل با این پروژه سعی دارد که مشکلات موجود در موتور جستجو را کاهش دهد  به همین منظور این موردها ارائه شده است :

 


یک فیدبک جدید برای پیشنهادهای جستجو و یک پیغام امنیتی که چرا ممکن است حذف شوند.
یک فیدبک برای پاسخ های اسنیپت های ساختاری
یک تاکید جدید درباره اعتبار محتوا به منظور بهبود کیفیت محتوا

پروژه جغد نام عملیاتی جدیدترین فعالیت تیم مهندسی گوگل برای مقابله با محتواهای گیج کننده است. استفاده از نام ” Project Owl ” به خاطر شهرت پرنده جغد  به دانایی است.

در موضوع تکمیل کننده های خودکار یک لینک جدید با نام گزارش پیشگویی نامناسب ” Report inappropriate predictions ” ارائه شده که زیر باکس جستجو نمایش داده می شود و کلیک کردن روی آن یک فرم در اختیار کاربران قرار می گیرد که می توانند در دسته بندی های گوناگون یک گزارش و مسئله را انتخاب کنند. در تصویر انیمیشنی پیوست شده چگونگی استفاده از آن را مشاهده می کنید.

هم چنین پاسخ اسنیپت های ساختاری بهبود پیدا کرده اند. گوگل از این اسنیپت ها در دستیار هوشمند و گوگل هوم استفاده می کند و ایجاد مشکل در این اسنیپت ها به کارکرد دستیار هوشمند و گوگل هوم آسیب وارد می کند. گوگل با ارائه فیدبک های بهبود یافته سعی دارد که با این مشکلات برخورد مناسب داشته باشد. در تصویر انیمیشنی پیوست شده دومی نحوه عملکرد این مورد را ملاحظه خواهید کرد. ( کیفیت فایل ها نا مطلوب )

پروژه Google Owl
امتیاز دهید

(434 نوشته)

C# Programmer , Web Design And Developer , MVC , ASP.NET

فکر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *

حاصل جمع اعداد را وارد کنید : *