بیشترین جستجوهای انجام شده گوگل در سال ۲۰۱۶

بیشترین موردهای جستجوهای انجام شده در موتور جستجوی گوگل در سال ۲۰۱۶ میلادی اعلام شد و طبق آن Pokémon Go و iPhone 7 در صدر جستجوهای انجام شده هستند.

در این گزارش بالاترین رتبه بندی ها در موضوعات جستجو شده گردآوری شده است. در رتبه اول بیشترین جستجوهای انجام شده در سال ۲۰۱۶ میلادی Pokémon Go قرار دارد و بالاترین میزان و یا همان پیک این جستجو در ماه جولای سال ۲۰۱۶ بود زمانی که برای اولین بار در اختیار کاربران قرار گرفت. در رتبه دوم iPhone 7  قرار دارد که در زمان ارائه خود بیشترین مقدار فروش در ۲۴ ساعت اولیه را در تاریخ گوشی های هوشمند به نام خود ثبت کرد. در رتبه سوم بیشترین جستجوها Donald Trump رییس جمهور ایالات متحده آمریکا قرار دارد.

هم چنین خواننده مشهور آمریکایی Prince  با مرگ ناگهانی خود در ۲۱ آوریل سال ۲۰۱۶ در بین ۵ مورد نخست رتبه بندی جستجوهای انجام شده در سال ۲۰۱۶ قرار گرفت.

در رتبه پنجم هم Powerball قرار دارد که بزرگترین قرعه کشی لاتاری تاریخ ایالات متحده آمریکا را در ژانویه برگزار کرد.

در بین ۱۰ مورد با بالاترین میزان جستجو در سال ۲۰۱۶ تلفیقی از تکنولوژی و فناوری ، اشخاص مشهور ، فیلم ها و اخبار رویدادهای سال قرار دارد. در بین اشخاص مشهور جستجو شده دو نامزد انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا یعنی دونالد ترامپ  و هیلاری کلینتون در صدر این دسته قرار دارند. هم چنین برنی سندرز نامزد دیگر انتخابات ریاست جمهوری که در انتخابات درون حزبی به هیلاری کلینتون باخت هم در رتبه ۶ دسته بندی جستجوی اشخاص مشهور قرار دارد.

هم چنین سه ورزشکار المپیک هم در بین رتبه بندی بالای جستجو قرار دارند که مایکل فلپس  آمریکایی که با کسب ۵ مدال طلا در المپیک ریو افسانه ایی شد و دیگری خانم سیمون بایلز  آمریکایی که در المپیک ریو ۴ مدال طلا کسب کرد و رایان لاکته  آمریکایی که ۵ مدال طلا المپیک را کسب کرده هم در بین رتبه های بالای جستجو قرار دارند.

با توجه به گزارشات گوگل اخبار مربوط به انتخابات ایالات متحده آمریکا در صدر رتبه بندی های این دسته قرار گرفت. بعد از آن اخبار المپیک تابستانی ریو  و برکسیت بریتانیا که رفراندوم ملی طرح جدایی بریتانیا از اتحادیه اروپا بود در رتبه دوم و سوم قرار گرفت.

دیگر جستجوهای تاپ در سال ۲۰۱۶ موردهای اخبار رویدادهای ورزشی ، سریال های تلویزیونی ، فیلم ها و برنامه ها و تاک شوهای تلویزیونی بوده است.

گوگل این قابلیت را ایجاد کرده تا کاربران بتوانند نتایج این گزارش را بر اساس موردهای مختلف جستجو دسته بندی و از این داده ها و اطلاعات استفاده کنند. هم چنین ویدئویی  با نام Year in Search در اختیار کاربران قرار گرفته تا اطلاعات مربوط به جستجوهای انجام شده را بطور خلاصه مشاهده کنند.

بیشترین جستجوهای انجام شده گوگل در سال ۲۰۱۶
۵ (۱۰۰%) ۲ رایs

(448 نوشته)

C# Programmer , Web Design And Developer , MVC , ASP.NET

فکر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *

حاصل جمع اعداد را وارد کنید : *