تمرینات درس ۱۷ تا ۲۱ سی شارپ

با توجه به اطلاعات درس های هفدهم تا بیست و یکم سوالات زیر را پاسخ دهید .
در صورتی که جواب سوالی را نمی توانید پیدا کنید در

بخش نظرات اعلام کنید تا جواب برای شما ارسال شود

خب شروع کنید-هدف از کلمه ی کلیدی new چیست ؟

-سازنده ی پیشفرض چیست ؟

-هدف از متغیر های نمونه چیست ؟

-چرا یک کلاس برای متغیر نمونه خصیصه ایجاد می کند ؟– کلاس GradeBook را به صورت زیر تغییر دهید :

۱- داشتن یک خصیصه auto-implemented دیگر از نوع string که نشان دهنده نام استاد باشد

۲- سازنده را با دو پارامتر ، یکی برای  نام دوره  و دیگری برای نام استاد تغییر دهید .– کلاسی با نام Employee ایجاد کنید که شامل سه قسمت اطلاعاتی بعنوان متغیر های نمونه باشد ، نام ( از نوع رشته ) ، نام خانوادگی از نوع رشته و حقوق ماهانه از نوع decimal باشد . این کلاس باید دارای سازنده ای باشد که مبادرت به مقدار دهی اولیه سه متغیر نمونه کند . یک برنامه تست با نام EmployeeTest برای بررسی قابلیت کلاس Employee بنویسید . دو شی Employee ایجاد کرده و نمایش حقوق سالانه هر شی را به نمایش در آورید .سپس افزایش حقوق ده درصدی را برای هر کارمند در نظر گرفته و مجددا حقوق سالانه را برای هر کارمند محاسبه و به نمایش در آورید .

تمرینات درس ۱۷ تا ۲۱ سی شارپ
۴ (۸۰%) ۴ رایs

(442 نوشته)

C# Programmer , Web Design And Developer , MVC , ASP.NET

6 افکار در “تمرینات درس ۱۷ تا ۲۱ سی شارپ

 1. فاطمه

  سلام خسته نباشید میشه جواب این تمرین رو برام ارسال کنید؟
  کلاسی با نام Employee ایجاد کنید که شامل سه قسمت اطلاعاتی بعنوان متغیر های نمونه باشد ، نام ( از نوع رشته ) ، نام خانوادگی از نوع رشته و حقوق ماهانه از نوع decimal باشد . این کلاس باید دارای سازنده ای باشد که مبادرت به مقدار دهی اولیه سه متغیر نمونه کند . یک برنامه تست با نام EmployeeTest برای بررسی قابلیت کلاس Employee بنویسید . دو شی Employee ایجاد کرده و نمایش حقوق سالانه هر شی را به نمایش در آورید .سپس افزایش حقوق ده درصدی را برای هر کارمند در نظر گرفته و مجددا حقوق سالانه را برای هر کارمند محاسبه و به نمایش در آورید .

  پاسخ
  1. Csharp نویسنده نوشته

   سلام . ممنون .
   جواب سوال برای شما ارسال گردید . در صورتی که موفق به دانلود نشده اید . از طریق لینک زیر اقدام به دانلود نمایید .
   https://goo.gl/NUzCFn
   پسورد : csharpoop.com

   پاسخ
 2. انسیه تیموری

  سلام خسته نباشید من تازه این زبان دارم یادمیگیرم .این سوال دارم .درزبان c#برنامه ای بنویسید ک متغیر های رنگ و مدل و سرعت ماشین را باتعریف متدسازنده مشخص کرده و هرسه رافراخوانی کند.

  پاسخ
 3. مژگان

  – کلاسی با نام Employee ایجاد کنید که شامل سه قسمت اطلاعاتی بعنوان متغیر های نمونه باشد ، نام ( از نوع رشته ) ، نام خانوادگی از نوع رشته و حقوق ماهانه از نوع decimal باشد . این کلاس باید دارای سازنده ای باشد که مبادرت به مقدار دهی اولیه سه متغیر نمونه کند . یک برنامه تست با نام EmployeeTest برای بررسی قابلیت کلاس Employee بنویسید . دو شی Employee ایجاد کرده و نمایش حقوق سالانه هر شی را به نمایش در آورید .سپس افزایش حقوق ده درصدی را برای هر کارمند در نظر گرفته و مجددا حقوق سالانه را برای هر کارمند محاسبه و به نمایش در آورید .

  پاسخ

فکر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *

حاصل جمع اعداد را وارد کنید : *